Striekanie farby

Striekanie farby airless

Maliarske práce striekaním airless interiérov a exteriérov ako bytov, domov, zrubov, budov, skladov, prevádzok, kancelárií, škôl, hotelov a ďalších po celom Slovensku. Dodávame naše služby koncovým zákazníkom, firmám alebo štátnym podnikom.

Po vzájomnej dohode pripravíme celý priestor na maľovanie ako je zakrytie nábytku, presun nábytku, oprava stien, zalepenie okien, dverí, prekrytie podlahy a hrubé čistenie priestorov. Taktiež príprava exteriéru pred striekaním farby.

Vďaka našej viac ako 12 ročnej praxi v danom obore vám ponúkame kvalitné a profesionálne služby maľovania striekaním farby airless za výhodne ceny s rýchlym dodaním našich maliarskych prác a služieb. Nemáme problém s prácou vo výškach, na lešení alebo z rebríkov. V prípade potreby zabezpečíme vlastné lešenie alebo ďalšie potrebné nástroje.

Naši vyškolení a vyučení maliari majú natretých viac ako 27 000 m2 stien a preto sa o profesionalitu z našej strany báť nemusíte. Sme flexibilní a ku každej maliarskej práci pristupujeme individuálne podľa požiadaviek klienta. 

Pomôžeme vám s výberom správnej farby a dodávateľa farieb alebo to nechajte na nás a prinesieme si vlastný materiál na realizáciu podľa vašich požiadaviek. 

ukážka výsledkov maľovania

prečo si vybrať naše služby

Vyberte si správnych ľudí pri pomoci s vašim maliarskym projektom. Pomôžeme vám so všetkými typmi maľovania bytov, domov, chalúp a budov po celom Slovensku.
Náš tím maliarov je pripravený na vaše požiadavky. Neváhajte nás kontaktovať pre vytvorenie nezáväznej cenovej ponuky na maliarske práce.

AKO OBJEDNAŤ SLUŽBY MAĽOVANIA

01

Vytvorte dopyt

Kontaktujte nás a pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku.
02

Potvrdenie dopytu

Potvrdíte nám cenovú ponuku a dohodneme termín realizácie.
03

Prídeme na miesto

Prídeme vykonať prácu na vybrané miesto.

nezváväzná cenová ponuka maliarskych prác

Chcete vedieť koľko maliarske práce stoja? Pripravíme vám cenovú ponuku maľovania na mieru podľa vašich predstáv.

Vymaľujeme pre vás steny, byty, domy, budovy, sklady, prevádzky a mnoho ďalšieho. Kontaktujte nás cez formulár nižšie alebo cez telefón alebo email.

Formulár pre cenovú ponuku