O nás

Spoznajte nás

Sme tím maliarov s bohatými skúsenosťami v danom obore. Máme viac ako 12 rokov skúseností s maľovaním a stavebnými prácami. Neustále rozširujeme pôsobenie a zlepšujeme služby aby sme prinášali maximálnu spokojnosť s výsledkami našej maliarskej práce.

Sme flexibilní tím s viacerými maliarmi a dokážeme zvládnuť realizáciu už do pár hodín. Keď sa jedná o väčšie projekty, sme na to tí praví. Disponujeme aj vlastnými lešeniami, rebríkmi, strojmi na striekanie farby a nemáme problém s prácami vo výškach. Pracujeme po celom Slovensku a pomôžeme vám aj s ďalšími prácami ako je oprava stien, zakrytie alebo prenesenie nábytku, oblepenie stien, okien, dverí a ďalších.

Vďaka našim skúsenostiam a praxi v danom obore vám poradíme pri vašej realizácií s výberom správneho materiálu a farby. Nebojte sa nás opýtať a radi vám všetko zodpovieme aby ste boli maximálne spokojní.

Pracujeme pre koncových zákazníkov, firmy aj štátne podniky. Žiadna plocha nie je pre nás prekážkou a sme pripravení prekonávať výzvy. Neváhajte sa s nami skontaktovať a dohodneme si spoluprácu podľa vašich požiadaviek.

27000 m2

natretej plochy

12 rokov

skúseností

227 projektov

maľovania

Ponuka maliarskej práce

Naše služby

Máme viac ako 12 rokov skúseností s maľovaním rôznych povrchov po celom Slovensku.
01
Vymaľujeme vám steny bytov, domov, kancelárií, hál a ďalších.
02
Vymaľujeme vám fasády domov, budov, chát, zrubov a ďalšie.
03
Striekanie farby pomocou stroja airless na steny, fasády, železo a ďalšie.

prečo si vybrať naše služby

Vyberte si správnych ľudí pri pomoci s vašim maliarskym projektom. Pomôžeme vám so všetkými typmi maľovania bytov, domov, chalúp a budov po celom Slovensku.
Náš tím maliarov je pripravený na vaše požiadavky. Neváhajte nás kontaktovať pre vytvorenie nezáväznej cenovej ponuky na maliarske práce.

Recenzie našich klientov